Sasniegumi

Krosmint 2019

Matematika2

Skala lasisana skola

Majturiba

Krosmintons

Elizas pateicība

Sestdien, 5. janvārī, Valkas pilsētas kultūras namā norisinājās pasākums "Gaismas pēcpusdiena", kurā tika apbalvoti bērnu literārā konkursa "Doma izgaismo vārdu" laureāti, kā arī galvenās prēmijas uzvarētājs un konkursa "Ziemassvētku gaisma manā un Tavā dzīves un darbavietā" laureāti.

Bērnu literārā konkursa "Doma izgaismo vārdu" galveno balvu un prēmiju ieguva Dāvids Rubens no Rudzātiem.

Jaunākajā grupā par laureātiem tika atzīti Ralfs Zunde, Evija Reiniece un Elīza Evelīna Pētersone. Vecākajā grupā labāko literāro sniegumu parādīja Liene Ratniece, Laura Elizabete Jansone un Georgs Kairišs.

Eliza

Teksts un foto: http://www.valka.lv/lv/galleries/konkursa-ziemassvetku-gaisma-mana-un-tava-dzives-un-darbavieta-un-bernu-literara-konkursa-doma-izgaismo-vardu-laureatu-apbalvosana-dpuce 

Reinis Kisis

 

Evelinas diploms


 

BEVERĪNAS NOVADA SPORTA LAUREĀTS 2018

Rovilds Deduškevičs - Latvijas vicečempions krosmintonā jauniešiem (U-14)


Beverīnas novada atklātais bērnu un

jauniešu čempionāts krosmintonā

23. novembrī Brenguļu sporta zālē norisinājās Beverīnas novada atklātais bērnu un jauniešu čempionāts krosmintonā, kurā piedalījās ap 20 spēlētājiem gan no Brenguļiem, gan Trikātas. Spēles norisinājās trīs kategorijās - U9 (pirmā sacensību pieredze), U12 un U14. 

U9 kategorijā, uzvarot visus savus sāncenšus, pirmo izcīnīja Rihards Jānis Meļķis no Trikātas pamatskolas. Otro un trešo vietu ieguva arī Trikātas pamatskolas sportistes.

Savukārt U12 kategorijā vispirms tika izspēlēts apakšgrupu turnīrs, jo šajā kategorijā bija visvairāk dalībnieku. Katras apakšgrupas pirmo divu vietu ieguvēji kvalificējās finālturnīram. Pirmajā pusfinālā tikās Augusts Zundāns (Trikātas pamatskola) ar Paulu Griškovu (STK Zaļā Pēda), kurā divos setos pārāks bija Augusts, kurš kā pirmais iekļuva U12 kategorijas finālā. Savukārt, otrs pusfināls izvērtās ļoti spraigs starp Ronaldu Jansonu un Voldemāru Fūrmani (abi STK Zaļā Pēda), kur tikai trešajā setā tika noskaidrots uzvarētājs un finālā iekļuva Voldemārs. Finālspēle ilga divus setus un šoreiz uzvarētāja kausu virs galvas cēla Voldemārs Fūrmanis.

U14 kategorijā visi vadošie Beverīnas novada spēlētāji attiecīgajā kategorijā arī sadalīja pirmās trīs vietas. Pirmo vietu, apspēlējot visus pārējos U14 kategorijas spēlētājus, ieguva Rovilds Deduškevičs (Trikātas pamatskola), aiz sevis atstājot attiecīgi Lauru Luīzi Kiļupi un Maretu Jurgensoni (abas STK Zaļā Pēda).

Turnīrs norisinājās 5 stundas, kuru laikā oficiāli tika izspēlētas 41 spēle, 89 seti un gūti 2300 punkti.

Pasākums norisinājās ar biedrības "Lauku partnerība Ziemeļgauja" atbalstu.

STK "Zaļā Pēda" Santa Paegle

U14 uzvaretaji 


 

LEPOJAMIES!

XXII stāstnieku konkursā "Teci, teci valodiņa 2018" Valmieras novada pusfinālā

LIELAIS STĀSTNIEKS

Evelīna Nikola Avdēja

Skolotāja Ilze Dauvarte

Evelīna Nikola Avdēja 1. decembrī piedalīsies konkursa finālā Rīgā


 

Godināti Trikātas pamatskolas olimpiāžu un konkursu laureāti, pedagogi, skolas darbinieki

“Ja gribi būt gudrs, iemācies saprātīgi jautāt, uzmanīgi klausīties un mierīgi atbildēt.” Johans Kaspars Lafaters

15. maijā Brenguļu sākumskolas lielajā zālē notika Beverīnas novada skolu olimpiāžu laureātu un pedagogu godināšanas pasākums, kurā tika izsniegtas vairāk kā 50 pateicības Trikātas pamatskolas, J. Endzelīna Kauguru pamatskolas, Brenguļu sākumskolas un pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” skolēniem, viņu pedagogiem un skolu darbiniekiem.

2017./2018. mācību gadā 11 Trikātas pamatskolas skolēni piedalījušies 15 Valmieras starpnovadu un valsts olimpiādēs.

Veiksmīgākie olimpiāžu laureāti šajā mācību gadā ir:

  • 5. klases skolnieks Mārcis Šmagris-Bondars, kurš ieguva 2. vietu Valmieras un starpnovadu matemātikas olimpiādē (sagatavoja skolotāja Rita Puķīte);
  • 6. klases skolniece Elīza Evelīna Pētersone – 3. vieta latviešu valodas olimpiādē (skolotāja Maruta Ģingule);
  • 7. klases skolniece Liene Ielīte – atzinība latviešu valodas olimpiādē (skolotāja Maruta Ģingule)
  • 7. klases skolnieks Nils Šmagris-Bondars – atzinība mājturības un tehnoloģiju olimpiādē zēniem (skolotājs Guntars Purgalis).

Liene Ielīte un Mārcis Šmagris-Bondars piedalījās arī Latvijas 45. atklātajā matemātikas olimpiādē (skolotājas Inguna Kondratjeva, Rita Puķīte).

Veiksmīgākā konkursu dalībniece ir Elīza Evelīna Pētersone, kura sekmīgi piedalījusies XXI stāstnieku konkursa “Teci, teci valodiņa 2017” finālā Rīgā (skolotājas Maruta Ģingule un Agita Pētersone) un Latviešu valodas aģentūras literāro darbu konkursā. (skolotāja Maruta Ģingule). Elīzas darbs novērtēts atzinīgi un publicēts krājumā “Labi vārdi sirdi silda”.

Pateicību par ieguldīto darbu un naudas balvu saņēma ne vien skolēni, bet arī pedagogi, kuri ārpus mācību stundām veltījuši savu brīvo laiku un ieguldījuši daudz individuālā darba, lai sagatavotu skolēnus veiksmīgiem startiem olimpiādēs un konkursos.

Pasākuma ietvaros Beverīnas novada pašvaldības Pateicības raksti tika pasniegti arī:

  • pirmsskolas pedagoga palīdzei Silvai Mīļajai par godprātīgu, rūpīgu un atbildīgu attieksmi, strādājot pirmsskolā,
  • lietvedei Lienei Voitčonokai par godprātīgu, centīgu darbu un augstu atbildības izjūtu.

Pēc pasākuma svinīgās daļas visus dalībniekus priecēja Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņu vokāli instrumentālā ansambļa „The Saviors” (vadītājs Guntars Aizupietis) koncerts.

Paldies visiem skolēniem par uzdrīkstēšanos, atbildību, pozitīvu attieksmi, lielisku darbu piedaloties olimpiādēs un konkursos!

Paldies skolotājiem par spēju saskatīt talantīgos skolēnus, par uzņēmību, neatlaidību un pacietību, strādājot ar šiem audzēkņiem!

Paldies vecākiem! Arī turpmāk atbalstiet un motivējiet savus bērnus nākamajiem sasniegumiem!

Paldies novada vadībai par atbalstu skolēnu nodrošināšanai ar transportu un naudas balvām!

Direktores vietniece Inga Boškina

Foto: Beverīnas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

 


 

MŪSU SASNIEGUMI

Sasniegumi2017 2018

2016./2017. MĀCĪBU GADĀ

UZVARĒTĀJI OLIMPIĀDĒS, ZINĀTNISKI PĒTNIECISKAJOS DARBOS

Olimpiāde Skolēns Klase Pedagogs Iegūtā vieta
Krievu valodas olimpiāde Sabīne Gūtmane 9. Solvita Strautiņa 2. vieta
Latviešu valodas olimpiāde  Liene Ielīte 6. Maruta Ģingule 3. vieta
Informātikas olimpiāde Mareks Markuss Boškins 6. Inga Boškina 3. vieta
Vizuālās mākslas olimpiāde Arvilds Deduškevičs 4. Aiga Gartmane Atzinība
6. Vidzemes reģiona 5.-9. klašu skolēnu pētniecisko darbu konkurss Ilze Ielīte 9.

Maruta Ģingule,

Inga Boškina

1. vieta

DALĪBNIEKI UN UZVARĒTĀJI KONKURSOS

Konkurss Dalībnieki Klase Pedagogs Iegūtā vieta
Stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” Valkā

Samanta Sjarki,

Dagne Kaupe

2.,

7.

Solvita Strautiņa,

Maruta Ģingule

XX Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” Valmieras pusfināls Elīza Evelīna Pētersone 5.

Agita Pētersone

Maruta Ģingule

LIELĀS STĀSTNIECES titulus
XX Stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” Rīgā Elīza Evelīna Pētersone 5.

Agita Pētersone

Maruta Ģingule

DIŽĀS STĀSTNIECES tituls
2. klašu izglītojamo lasīšanas konkursa “Veltījums Latvijai” Dārta Lūcija Švēde 2. Solvita Strautiņa
Superziķeris 2017

Arvilds Deduškevičs

Mārcis Šmagris-Bondars

4. Lida Sīpola 1. vieta
Vizuālās mākslas konkurss “Ulda Ausekļa dzejoļu ilustrācijas” 1.-12. klasēm

Ilze Ciguze

Aiga Gartmane

Skatuves runas un mazo formu uzdevumu konkurss Elīza Evelīna Pētersone 5. Agita Pētersone
Skolu komandu konkurss “Pazīsti Latviju!” 9. klasēm Amanda Veikšāne, Ieva Viktorijas Būda, Ilze Ielīte 9. Solvita Strautiņa
Vizuālās mākslas konkurss 9. kl. “Mākslas dārzs” Diāna Lazda 9. Aiga Gartmane
1.-4. kl. vokālistu konkurss “Lakstīgala” Dārta Lūcija Švēde, Samanta Sjarki, Alise Brasa, Daiga Mežīte 2. Laila Lezdiņa

DALĪBNIEKI UN UZVARĒTĀJI SPORTA SACENSĪBĀS

Sacensības Dalībnieki Klase Pedagogs Iegūtā vieta
Rudens kross Madara Bērziņa, Dārta Gartmane, Rovilds Deduškevičs, Adrians Miezis, Andris Lazda 5., 6., 8. Guntars Purgalis
Latvijas krosmintona līgas 1. posms – Brenguļu kauss 2016

Rovilds Deduškevičs,

Mareks Markuss Boškins

6. Santa Paegle 2. vieta
Latvijas krosmintona līgas 2. posms

Rovilds Deduškevičs,

Mareks Markuss Boškins

6. Santa Paegle 2. vieta
Latvijas krosmintona līgas 3. posms

Rovilds Deduškevičs,

Mareks Markuss Boškins

6. Santa Paegle 2. vieta
Latvijas krosmintona līgas 4. posms – Brenguļu OPEN 2017

Rovilds Deduškevičs,

Mareks Markuss Boškins

Dāvis Kristers Kalītis

6., 4. Santa Paegle 2. vieta
Latvijas krosmintona līgas 5. posms Rovilds Deduškevičs 6. Santa Paegle 2. vieta
Ledus gladiatori

Madara Bērziņa, Dārta Gartmane, Viktorija Skaldere, Rendija Ziemane

Mareks Markuss Boškins, Agija Boža, Rovilds Deduškevičs, Patrīcija Fūrmane, Liene Ielīte, Valters Kuplais, Adrians Miezis, Alīna Solotkaja, Linda Ziemane

5.

6.

Guntars Purgalis
Regbija sacensības 5.-9. kl. pulciņa dalībnieki Kristaps Staņa
Stafetes Beverīnas novada 2.-4. kl. skolēniem Brenguļu sporta centrā 2., 3. un 4. klase (10 skolēni) Guntars Purgalis
KOKA AUTOMODEĻU SACENSĪBAS Trikātā un Strenču novada vidusskolā 1.-9. kl. Guntars Purgalis
Ielu stafetes (Smiltene) 2.-9. kl. Guntars Purgalis

DALĪBNIEKI OLIMPIĀDĒS

Olimpiāde Skolēns Klase Pedagogs
Angļu valodas olimpiāde 6. un 8. klasei

Jānis Airis Miezis

Mārtiņš Terentjevs

6.

8.

Irita Steģe
9. klašu vēstures olimpiāde Amanda Veikšāne 9. Guntis Dzirkalis
4. klases matemātikas olimpiāde 

Mārcis Šmagris-Bondars,

Arvilds Deduškevičs

4. Lida Sīpola
4. klases latviešu valodas olimpiāde  Mārcis Šmagris-Bondars 4. Lida Sīpola
2. klases kombinētā olimpiāde

Samanta Sjarki,

Dārta Lūcija Švēde

2. Solvita Strautiņa
Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde Adrians Miezis 6. Guntars Purgalis
Latviešu valodas olimpiāde  Patrīcija Fūrmane 6. Maruta Ģingule
Matemātikas olimpiāde

Mareks Markuss Boškins,

Dagne Kaupe,

Mārtiņš Terentjevs

6.,

7.,

8.

Venita Jansone
Fizikas olimpiāde Jānis Aldis Tams 9. Venita Jansone
Bioloģijas olimpiāde Ilze Ielīte 9. Mārīte Alkšere
Latvijas vēstures olimpiāde Dagne Kaupe 7. Guntis Dzirkalis

 

2014./2015. mācību gada OLIMPIĀDES

 

Valmieras pilsētas

un novadu

vizuālās mākslas olimpiāde

3. klase

4. klase

5. klase

1. vieta

2. vieta

2. vieta

Dārta Gartmane

Patrīcija Fūrmane

Paula Škirikova

skolotāja Aiga Gartmane

 2014./2015. mācību gada KONKURSI

 

Krievu valodas konkurss "Добро пожаловать в Cтрану "Pусский язык!" 8. klase Atzinība

Luīze Meirāne

Liene Ciguze

Armands Spuģis

skolotāja Inese Taurīte
Tautas deju kolektīvu skate  1.-4. klase  II PAKĀPE    skolotāja Evita Kaķīte - Brasa
Radošo darbu konkurss 3.-9.klase Labākie konkursa darbi apkopoti krājumā "Sensenos laikos Beverīnas novadā"

 

Skolotājas - Maruta Ģingule, Iveta Ābrama, Monta Konstante

 

 http://www.beverinasnovads.lv/images/stories/kultura_izglitiba/2015/15-2/trikatas%20teikas.pdf

 

Vizuālās plastiskās mākslas konkurss "Rakstu darbi"   3. klase I PAKĀPE

Elīza Evelīna Pētersone

Dārta Gartmane

Natālija Terentjeva

skolotāja Aiga Gartmane
   LIELVĀRDS un UNESCO konkurss  "Darini kalendāru 2015"    9. klase                  laureāte (darbs iekļauts UNESCO veidotājā kalendārā JANVĀRA mēnesī)  Diāna Trunova                           skolotāja Iveta Ābrama                                     
 Stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa"" fināls Rīgā   3. klase  II PAKĀPE  Elīza Evelīna Pētersone  skolotāja Agita Pētersone

 

 

2013./2014. mācību gada OLIMPIĀDES

 

Valmieras pilsētas

un novadu

bioloģijas olimpiāde

9.klase Atzinība Anda Ielīte skolotāja Mārīte Alkšere

Valmieras pilsētas

un novadu

latviešu valodas

un literatūras olimpiāde

9.klase 3. vieta Anda Ielīte skolotāja Maruta Ģingule

 2013./2014. mācību gada KONKURSI

Latvijas profesionālās

ievirzes mūzikas

izglītības iestāžu  programmas

"Vokālā mūzika – Kora klase"

audzēkņu valsts konkurss Dziedāšanā

Vidzemes reģionā konkursa

II kārta

Trešajai kārtai –

finālam I vecuma grupā tika izvirzīti šādi dziedātāji:

 Aleksandrs Aleksis Tuņķelis Valmieras Mūzikas skola,

 Ralfs Puzāns J.Norviļa Madonas Mūzikas skola,

Elīza Evelīna Pētersone Strenču Mūzikas skola

III kārta FINĀLS (I vecuma grupa)

Elīza Evelīna Pētersone 4.vieta - pakāpe (9. vieta pēc punktu skaita)